Kawy średnio palone

Kawy średnio palone

Arabica a’la Jacobs  250g

Doskonała mieszanka kawy składająca się w 100% z ziaren Arabika pochodzących z najlepszych plantacji w Ameryce Środkowej, Południowej i Indii. Skład kawy został dobrany przez niemieckiego testera na zlecenie naszej firmy. Kawa charakteryzuje się smakiem, kwasowością i wypaleniem zbliżonym do Jacobs Kronung. Ziarno wchodzące w skład tej kawy jest większe od innych kaw tego typu sprzedawanych na rynku polskim.
Zamów

Brazil Santos Guaxupe Dulce 17/18  250g

Napary charakteryzują się doskonałym wyrazistym miękkim aromatem i pełnym, cielistym, dobrze zharmonizowanym o bardzo lekkiej kwaskowatości smakiem. Jest wielu wręcz fanatycznych wielbicieli tej kawy. Jest to również niezastąpiony składnik wszystkich wysokogatunkowych mieszanek.
Zamów

Colombia Excelso  250g

Wysokogatunkowa kawa o silnym, jedwabistym smaku i niepowtarzalnym aromacie. Smak bogaty, doskonale zrównoważony z akcentem orzechowym, łagodny bardzo naturalny i delikatny, lekko kwaskowy. Wspaniały aromat. Nadaje się do picia o różnych porach dnia. Nazwa tej łagodnej kawy o karmelowej nucie pochodzi od łacińskiego słowa excelsior – wspaniały, wyniosły. Arabica Excelso jest wyjątkowo smaczna i aromatyczna.
Zamów

Gwatemala Maragogype   250g

Niezwykłej klasy kawa pochodząca z Gwatemali, gdzie dojrzewają imponującej wielkości ziarna, zwane „elephant”, czyli słoniowe. Kawa charakteryzuje się wyważonym smakiem, miękkim zapachem z przyjemnym, słodkim akcentem. Subtelny aromat zachwyci każdego smakosza.

 

Zamów

Colombia Supremo  250g

Charakteryzuje ją niesamowity, pełny smak, bogaty, lecz delikatny zapach orzechowo-winny, przy mocnym zaparzeniu przechodzący w zapach wina typu madera. Dobra kwaskowatość, wyraźna, dominująca.
Zamów

Congo Kivu  250g

Kawa o wyrazistej kwaskowatości, jest niezwykła w smaku, bardzo aromatycznai bogata w smaku, dość łagodna.

Zamów

Honduras SHG   250g

Walory aromatyczno – smakowe z najwyższej półki. Aromat i smak, są za sprawą wysokości wyjątkowo esencjonalne, skoncentrowane , mocne, pełne, bogate i mozna powiedzieć, „wydajne”.
 
Zamów

Mexico Altura   250g

Najwyższej jakości kawa o skondensowanym, intensywnym, zrównoważonym, bogatym aromacie i miękkim, intensywnym, dość wyrazistym i pełnym, czystym, cielistym, dobrze zharmonizowanym smaku.
Zamów

Miscela Italiana BLACK & WHITE   250g

Dobrze zbalansowana, średnio słodka i łagodna, mieszanka do parzenia kaw popołudniowych w proporcjach 50% arabik z Ameryki Pd. i 50% indyjskich robust. Średnia zawartość kofeiny. Włoska receptura.
Zamów

Miscela Italiana ESPRESSO BRONZE   250g

Doskonała mieszanka kawy do espresso w proporcjach 80% arabik z Ameryki Pd. i Indonezji oraz 20% robust indonezyjskich. Espresso przygotowane z tej mieszanki jest dosyć mocne z dużą ilością cremy. Wyraźnie wyczuwalny smak orzecha oraz nuty kwiatowe. Włoska receptura
Zamów

Miscela Italiana ESPRESSO ROSA  250g

Dobrze zbalansowana, średnio słodka, mieszanka do parzenia espresso oraz kaw z dodatkiem mleka (cappuccino, latte macchiato) w proporcjach 20% arabik z Ameryki Pd. i 80% afrykańskich i indochińskich robust. Średnia zawartość kofeiny. Włoska receptura.
 
Zamów

Miscela Italiana ESPRESSO d’ORO  250g

Doskonała mieszanka kawy do espresso składająca się w 100% z ziaren Arabika, pochodzących z najlepszych plantacji w Ameryce Środkowej, Południowej, Afryki i Indii. Espresso przygotowane z tej mieszanki jest średnio mocne z dużą ilością cremy. Espresso d’ORO charakteryzuje intensywny aromat z wyczuwalnym smakiem czekolady oraz lekką nutą cytrusowych owoców i kwiatów. Włoska receptura.
Zamów

Miscela Italiana ESPRESSO NERO   250g

Dobrze zbalansowana, średnio słodka , mieszanka do parzenia kaw espresso oraz kaw z dodatkiem mleka (cappuccino, latte macchiato) w proporcjach 50% arabik z Ameryki Pd. i 50% afrykańskich i robust. Średnia zawartość kofeiny. Włoska receptura.
Zamów