Kawy delikatnie palone

Kawy delikatnie palone

Costa Rica „La Pastora Tarrazu”  250g

 

Charakteryzuje ją wyraźny, bardzo silny, bogaty i czysty aromat oraz miękki, ale bardzo silny, wyrazisty, delikatnie „przyprawowy” smak. Jest jeszcze smaczniejsza do Costa Rica „Tarrazu”
Zamów

India Plantation A  250g

 

Doskonale zharmonizowana smakowo i aromatycznie, średniej kwaskowatości, łagodna.

 

Zamów

Galapagos Organic 250g

 

Jest to jedna z najbardziej naturalnie uprawianych i segregowanych kaw na świecie. Na całym obszarze wysp Galapagos istnieje restrykcyjny zakaz używania nawozów sztucznych. Napary charakteryzują się doskonałym delikatnym smakiem, doskonałą cielistością. Zapachem ciepłego świeżego chleba.
Zamów

Gwatemala Maragogype  250g

 

Niezwykłej klasy kawa pochodząca z Gwatemali, gdzie dojrzewają imponującej wielkości ziarna, zwane „elephant”, czyli słoniowe. Kawa charakteryzuje się wyważonym smakiem, miękkim zapachem z przyjemnym, słodkim akcentem. Subtelny aromat zachwyci każdego smakosza.
Zamów

India BABABUDANGIRI  250g

 

Kawa wyjątkowo starannie plantowana, selektywnie zbierana wysokogatunkowa doskonale zharmonizowana smakowo i aromatycznie kawa, średniej kwaskowatości, łagodna.

Zamów

India Monsooned Malabar  250g

 

Kawa specyficzna ze względu na sposób przerobu, kawa z grupy monsunowej , po zbiorze wystawiana jest na działanie deszczy monsunowych. Wilgotność i temperatury są ściśle kontrolowane. Jest to kawa pierwszej jakości o dorodnym, dużym, niemal idealnie czystym ziarnie, znakomitych właściwościach palenia i takiej też organoleptyce. Smak lekko goryczkowaty, bardzo łagodny o niskiej kwaskowatości.
Zamów

India Mysore Extra Bold   250g

 

Doskonale zharmonizowana smakowo i aromatycznie, niskiej kwaskowatości, łagodna. Wyjątkowo starannie plantowana i selektywnie zbierana. Duża cielistość, bogactwo aromatu i smaku podkreślone pięknym orzechowym akcentem.

Zamów

India Mysore Nuggets  250g

 

Kawa wyjątkowo starannie plantowana, selektywnie zbierana i rygorystycznie przerabiana metodą mokrą. Ma wszystkie cechy doskonałych arabik indyjskich takich jak cielistość, bogactwo aromatu i smaku, podkreślone pięknym orzechowym akcentem i jednocześnie bardzo wydajna jeżeli chodzi o „cremę” i intensywność naparu
Zamów

Mexico Maragogype   250g

 

Niezwykłej klasy kawa pochodząca z Meksyku, gdzie dojrzewają imponującej wielkości ziarna, zwane „elephant”, czyli słoniowe. Wyczuwa się w niej smak koniaku, jest łagodna, o pięknym bukiecie.

 

Zamów

Nikaragua Maragogype  250g

 

Niezwykłej klasy kawa pochodząca z Nikaraguły, gdzie dojrzewają imponującej wielkości ziarna, zwane „elephant”, czyli słoniowe. Kawa charakteryzuje się wyważonym smakiem, miękkim zapachem z przyjemnym, słodkim akcentem. Subtelny aromat zachwyci każdego smakosza.

Zamów

Peru SHB Chanchamayo   250g

 

Bogactwo aromatu i smaku oraz łagodny, lekki smak, doskonała moc oraz słodkawy, kwaskowy posmak. Najlepsza kawa z Peru.
Zamów